Design By NS Grup
Bayi Girişi
DİSTRİBÜTÖRLÜKLER
 
 
 
 
Faydalı Bilgiler
 
 
 
 
 
 
 

DECO4WALLS - Belçika

Avrupa'nın en genç ve en yeni markası olan DECO4WALLS, sektördeki geçmişten gelen tecrübesiyle ;geleneksel çizgileri ,modern, trendy ve geometric dokunuşlarla bütünleştirerek, her kesime hitap edecek tarzda koleksiyonları bünyesinde barındırmaktadır. Geniş bir ürün yelpazesiyle, duvar kağıdı pazarına iddalı bir şekilde giren DECO4WALLS,Türkiye genelinde NİŞ DUVAR KAĞIDI ayrıcalığı ile pazarlanmaktadır.

 PARATO GROUP -CRISTIANA MASI- İtalya

İtalya'nın en köklü duvar kağıdı üreticilerinden biri olan PARATO Group, tasarımcısı CRISTIANA MASI nin adını verdiği koleksiyonları ile klasik İtalyan tarzını en iyi şekilde yansıtmaktadır. Vinyl, heavy vinyl  ve non-woven özellikleri taşıyan farklı koleksiyonları ile başta Avrupa olmak üzere tüm dünya genelinde, üretiminin yaklaşık %70 ini ihraç etmektedir.


COLE & SON- İngiltere 

Üretim hikayesi 1875 yılında başlayan, duvar kağıdı sektörünün duayen markalarından birisi olan COLE & SON , 2013 yılı itibarıyla Türkiye genelinde NİŞ DUVAR KAĞIDI distribütörlüğünde pazarlanmaya başlamıştır. 18yy,19yy ve 20yy çizgilerini günümüzle buluşturan, Fornasetti ,Contemporary gibi son koleksiyonlarıyla saygın imajını daha da güçlendiren COLE & SON ürünleri, İngiltere Kraliyet Ailesi tarafından onay alarak kendi logosunda kraliyet ailesinin sembolünü kullanmaya  hak kazanan duvar kağıdı markası olma ayrıcalığını taşımaktadır. 

LUTECE - Fransa

Fransa'nın duvar kağıdı sektöründeki güçlü firmalarından birisi olan LUTECE, 2000 yılından beri NİŞ DUVAR KAĞIDI distribütörlükleri arasında yer almaktadır.Geçmiş yıllar içerisinde JACADI - CATAMINI - TARTINE et CHOCOLAT -CHIPIE gibi konsept mağazalara özel olarak hazırladığı koleksiyonlarıyla dikkat çeken LUTECE, özellikle çocuk, bebek ve genç odası ürünleri ile Türkiye pazarında aranan bir marka haline gelmiştir.


CASA MIA - Amerika


Üst segment kolleksiyonları ile 2016 yılında pazara hızlı giriş yapan Casamia - Amerika duvar kağıtları geleneksel Amerikan tarzı dışında daha modern ve çağdaş bir bakış açısıyla üretilerek kalitesiyle de farkını hissettiriyor.

ECO TAPETER - BORAS GROUP - İsveç

120 yıla yakın geçmişi olan ECO - BORAS, İsveç ve diğer İskandinav ülkeleri arasında en eski ve en büyük üretici firmadır.İskandinav kültürünün, zarafeti ve kalitesini içeren dünyaca ünlü tasarımcılar BJORN NILSSON, ANN STARREN, CAMILA BREDIN imzalarını taşıyan koleksiyonları 2007 yılından itibaren Türkiye, KKTC ve Azerbaycan geneline NİŞ DUVAR KAĞIDI distribütörlüğü ile pazarlanmaktadır. Modern çizgilerini temalı katalogları ile tamamlayan grubun ürünleri özellikle lüks konut projelerinde mimarlar tarafından tercih edilmektedir.

MR. PERSWALL - İsveç

 

Teması duvarları kişiselleştirme olan İsveç’in popüler markası MR PERSWALL 2009 yılında ECO - BORAS grubuna katılarak dünya pazarındaki yerini aldı. NİŞ DUVAR KAĞIDI distribütörlükleri arasına yeni katılan MR PERSWALL dizayn sürecine kişisel fikirlerinizle yön verebileceğiniz; modern, dijital baskı poster ve panoları ile duvarlara yepyeni bir kimlik kazandırmaktadır.

 

AG DESIGN - Çek Cumhuriyeti

 

Özel baz kağıda (mavi yapışma yüzeyli),çevreye saygılı ,polimer mürekkep kullanılarak yüksek kalite dijital baskı yöntemiyle üretilen AG DESIGN ürünleri, her biri birbirinden farklı,yaratıcı uygulama alanları ve lisanslı Disney karakterleriyle NİŞ DUVAR KAĞIDI ürün grubumuzun önemli bir parçasıdır.

 


DECOPRINT - Belçika

Kurulduğu 1983 yılından beri kaliteli duvar kağıdının Avrupa’ daki doğru adreslerinden birisi olarak kabul edilen DECOPRINT; duvar kağıdı piyasasının ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamayı hedefleyen, bu süreçte yenilikçi ve çağdaş üretim tekniklerini benimseyerek “Premium” duvar kağıtları üreten Belçika menşeli bir marka olarak, 2015 yılından itibaren NİŞ DUVAR KAĞIDI distribütörlükleri arasında. 

D-DEPT-  Hollanda

Günümüz trendlerini en güzel şekilde yansıtan, özel tasarım koleksiyonlarıyla Avrupa ’nın üst segment ürün grupları arasında yer alan D.DEPT grubu, 2013 Kasım itibarıyla Türkiye genelinde firmamız NİŞ DUVAR KAĞIDI ayrıcalığı ve güvencesiyle pazarlanmaya başlamıştır. Avrupa’da özellikle lüks konut projelerinde tercih edilen ürün gruplarından olan D.DEPT koleksiyonları Türkiye’de kısa sürede benzer projelere adını duyurmaktadır.


NEWMOR - İngiltere

 

Özellikle proje uygulamalarında ve yoğun insan trafiği olan mekanlarda talep edilen İngiliz NEWMOR Grubu,Tekstil tabanlı ve elyaf tabanlı geniş ürün yelpazesini 2008 yılında yıkanabilir vinly koleksiyonu ile tamamlayarak sektördeki ağırlığını hissettirmeye devam etmektedir.Kalite ve dayanıklılık özelliklerini ürün çeşitliliği ile güçlendiren NEWMOR, NİŞ DUVAR KAĞIDI distribütörlüğü ile bir çok projede tercih edilmektedir.

 

ACM - İtalya

Yıkanabilir vinly,non women taban,tekstil taban,tekstil dokulu,kadife yüzeyli,kağıt bazlı vb. farklı nitelikteki duvar kağıtlarının pazarlamasını gerçekleştiren NİŞ DUVAR KAĞIDI ; distribütör firma olmanın sorumluluğu ile uygulama ve montaj sürecinde yaşanan tutkal sorunlarını gidermek amacıyla İtalya'nın en büyük yapı kimyasalları üreticisi ACM Group'un Türkiye Distribütörlüğünü alarak kaliteli çözümü sağlamıştır.